Wyjazd uczniów na narty do Chrzanowa

Dnia 04.02.2019 roku odbył się wyjazd na stok do Chrzanowa. Uczestnikami wyjazdu byli uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego oraz  Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie.

 Uczniowie świetnie się bawili w mroźnej ale słonecznej pogodzie, opanowując elementarne umiejętności jazdy łukami płużnymi i doskonaląc jazdę równoległą.

Mieli możliwość godzinnej  nauki  jazdy  na  nartach  pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora.

Poznali zasady korzystania z urządzeń i sprzętu narciarskiego oraz zasady bezpiecznego korzystania na stoku. Sporadyczne wywrotki i efektowne loty narciarskie (jeszcze bez lądowania telemarkiem) były dodatkiem zwieńczającym ten dzień. Chętni mieli możliwość zjedzenia gorącej kiełbaski z ogniska oraz ogrzania się przy nim.

Organizatorem wyjazdu był nauczyciel wychowania fizycznego Bartłomiej Kowalik.

I Międzyszkolny Konkurs Mistrz Historii „Polska Droga do Wolności”

Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić uczniów Państwa szkoły do udziału
w I edycji Międzyszkolnego Konkursu – Mistrz Historii
organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących
w Turobinie.
Konkurs jest jednoetapowy i odbędzie się 21 marca 2019 r. o godz.8.30 .
Ma on charakter pracy grupowej i polega na rozwiązaniu testu składającego się z zadań otwartych i zamkniętych.
W załączeniu:

  1. Regulamin konkursu.
  2. Karta zgłoszenia.
  3. Oświadczenie rodzica/opiekuna

REGULAMIN

POBIERZ

PIŁKA SIATKOWA-II MIEJSCE DZIEWCZĄT W ZAWODACH MIĘDZYGMINNYCH

W dniu 28 stycznia 2019r. w Goraju odbyły się międzygminne zawody w  piłkę siatkową dziewcząt w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej (VII, VIII klasa i III Gimnazjum)

W zawodach wzięły udział najlepsze  reprezentacje z trzech gmin : ZSOiZ w Turobinie, Samorządowy Zespół Szkół we Frampolu oraz   Zespół Szkół w Goraju

Wyniki meczów:

 Turobin – Frampol   –  2 :0  (25:15, 25-22)

 Frampol  – Goraj   –     0:2  (23:25, 15:25)

Turobin – Goraj –        1:2 (30:28, 20:25, 6:15)

Uczennice naszej szkoły zajęły  II miejsce w zawodach międzygminnych

Reprezentacja naszej szkoły:

1. Podkościelna Katarzyna

2. Gwiazdowska Natalia

3. Romanek Katarzyna

4. Rycaj Weronika

5. Łacek Zuzanna

6. Zwolak  Julia

7. Sędziak Aleksandra

8. Bartosiak Karolina

9. Piątek Martyna

10. Styk Adrianna

Opiekun grupy: Bartłomiej Kowalik

GRATULUJEMY!!!