Mecz Plus Ligi: Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wygrali z MKS BĘDZIN 3:0

W dniu 14.12.2016r. został zorganizowany przez nauczycieli wychowania fizycznego wyjazd na mecz piłki siatkowej Asseco Resovia Rzeszów – MKS Będzin. Uczestniczyły w nim uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie oraz sympatycy piłki siatkowej z terenu naszej gminy.
W tym wyjeździe wzięło udział 31 uczestników.
Widowisko to mało na celu rozwijanie potrzeb aktywnego spędzania czasu, umożliwianie wdrażania zasad kulturalnego kibicowania oraz kształtowanie postawy fair play. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wygrali z MKS Będzin 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
Asseco Resovia: Fabian Drzyzga, Nowakowski, Perrin , Szmitt , Lemański , Rossard , Wojtaszek (libero) oraz Możdżonek , Masłowski.
MKS Będzin: Waliński , Ratajczak , Sejf , Peszko , Reino , Araujo , Potera (libero) oraz Russell , Piotrowski , Stysiał , Kozub , Woch.
 
 
Opiekunowie:
Michał Zdybel
Marian Lachowicz
Ogorzałek Wiesław

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie © Rok szkolny 2018-2019 Frontier Theme