Powiatowe sztafetowe biegi przełajowe Biszcza 2018

         Dnia 25.09.2018r., na malowniczym terenie położonym przy zalewie w Biszczy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe  8x1000m. dziewcząt i 8x1200m. chłopców w których uczestniczyła nasza szkoła ZSOiZ w Turobinie (gimnazjum i liceum) W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Liceliadzie uczestniczyła młodzież z całego powiatu biłgorajskiego.

Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez opiekunów. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Do rywalizacji  dziewcząt z gimnazjum i klas VI i VII klasy podstawowej przystąpiło 11 drużyn, natomiast w kategorii chłopców również   11 zespołów. Nasze dziewczyny uplasowały się na V pozycji, natomiast chłopcy zajęli II miejsce.

W kategorii Liceliada uczestniczyło 5 szkół ponadgimnazjalnych. Dziewczyny uplasowały się na IV pozycji, natomiast chłopcy zajęli bardzo wysokie III miejsce za szkołami RCEZ w Biłgoraju i  ZSBiO w Biłgoraju,

Po dwa najlepsze zespoły awansowały do zawodów rejonowych które odbędą się 03 października 2018 w Biszczy. Chłopcy z gimnazjum po zajęciu 2 miejsca , awansowali do zawodów rejonowych.

Na zawodach rejonowych chłopcy, po zaciętej walce zajęli V miejsce

Naszym sportowcom życzymy dalszych sukcesów  J

Opiekunami naszej reprezentacji byli: Bartłomiej Kowalik, Małgorzata Kolano, Ks. Zbigniew Zarzeczny oraz Marcin Szafraniec

 

Gratulujemy !!!

Reprezentanci naszej szkoły:

 

  DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
1. Gwiazdowska Natalia 1. Zdybel Kamil
2. Kwiatkowska Ewa 2. Kolano Daniel
3. Łukasik Natalia 3. Padyjasek Bartłomiej
4. Mędryk Karolina 4. Dziewa Kamil
5. Mróz Anna 5. Mitura Patryk       
6. Piątek Martyna 6. Dziewa Patryk
7. Romanek Katarzyna 7. Mróz Krystian
8. Styk Adrianna

 

 

8.

 

Szafraniec Jakub

Szafranie Michał

 

 

 

 

 

  Liceum   Liceum
1. Bieniek sylwia 1. Szafraniec Mateusz
2. Bogucka Klaudia 2. Podkościelny Marek
3. Harasim Joanna 3. Podkościelny Albert
4. Klimek Amelia 4. Rokicki Rafał
5. Mamona Monika 5. Szczerba Mateusz
6. Podkościelna Sylwia 6. Szumski Jacek
7. Romańska Dominika 7. Woźnica Adrian
8. Smalczewska Edyta 8. Podkościelny Paweł
    9. Ładziak Damian