POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 26.09.2017

POWIATOWE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

Dnia 26.09.2017r., na malowniczym terenie położonym przy zalewie w Biszczy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800m. dziewcząt i 10x1000m. chłopców. W gimnazjadzie uczestniczyła młodzież z całego powiatu biłgorajskiego.

Zawody przebiegały w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez opiekunów. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników – co bardzo cieszyło organizatorów – oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Do rywalizacji  w kategorii dziewczęta gimnazjum przystąpiło 10 drużyn, natomiast w kategorii chłopców 11 zespołów. Nasze dziewczyny uplasowały się na V pozycji, natomiast chłopcy zajęli II miejsce.

Po dwa najlepsze zespoły awansowały do zawodów rejonowych które odbędą się 11 października 2017 w Biszczy. Chłopcy z gimnazjum po zajęciu 2 miejsca , awansowali do zawodów rejonowych. Naszym chłopakom jak i innym zawodnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz powodzenia na zawodach rejonowych J. Opiekunami naszej reprezentacji byli: Bartłomiej Kowalik, Michał Zdybel.

Reprezentanci naszej szkoły:

 

  DZIEWCZĘTA   CHŁOPCY
1. Mamona Monika 1. Szafraniec Mateusz
2. Milanowska Kamila 2. Kolano Daniel
3. Olejko Weronika 3. Podkościelny Marek
4. Romańska Dominika 4. Dziewa Kamil
5. Gwiazdowska Natalia 5. Mitura Patryk        
6. Romanek Katarzyna 6. Dziewa Patryk
7. Brodaczewska Małgorzata 7. Woźnica Sebastian
8. Stachyra Paulina

8.

Podkościelny Albert