Spotkanie opłatkowe 22.12.2016 r

                    Corocznie, przed Świętami Bożego Narodzenia, 22.12.2016 r. odbyło się w Zespole Szkól Ogólnokształcących i Zawodowych spotkanie opłatkowe. W świąteczną atmosferę zbliżających się dni wprowadziła pani dyrektor Anna Derkacz, która złożyła życzenia uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły. Do życzeń pani dyrektor dołączyli się zaproszeni goście:
p. Eugeniusz Krukowski – Wójt Gminy Turobin,
p. Stanisław Górny –  Przewodniczący Rady Gminy
oraz p. Henryk Szumski Przewodniczący Rady Rodziców
Z okazji tego spotkania został przygotowany montaż słowno – muzyczny z udziałem uczniów gimnazjum i liceum. Oprawę muzyczną uświetnił akompaniament uczennic gimnazjum i chór szkolny. Przygotowanie i opieka na występem uczniów panie: Jadwiga Derkacz Łukasik, Ewa Polska, Edyta Misztal. Część artystyczną zakończyły fragmenty z Biblii wg. św. Łukasza o Narodzeniu Pańskim czytane przez uczennicę liceum A. Pawlos, następnie głos zabrał ks. Zbigniew Zarzeczny, który zakończył przedświąteczne spotkanie modlitwą, życzeniami i wspólnym dzieleniem się opłatkiem oraz składanie życzeń.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie © Rok szkolny 2018-2019 Frontier Theme