XI Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Turobin 2017

W sobotę 11 lutego 2017 roku w sali gimnastycznej ZSOiZ w Turobinie odbył się jedenasty Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy i Dyrektora Szkoły. Celem tej sportowej rywalizacji była integracja środowiska lokalnego, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym oraz sportowa rywalizacja. W zawodach wzięło udział ponad 50 uczestników.

Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach:

  1. Dziewczęta ze szkoły podstawowej
  2. Chłopcy ze szkoły podstawowej
  3. Dziewczęta z gimnazjum i starsze
  4. Chłopcy z gimnazjum i starsi.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta – Szkoła Podstawowa:

I miejsce –Patrycja Król

II miejsce – Martyna Derkacz

III miejsce – Wiktoria Bogucka

Chłopcy – Szkoła Podstawowa:

I miejsce – Kacper Więczkowski

II miejsce – Kacper Polski

III miejsce – Adrian Furmaga

Dziewczęta – Gimnazjum i starsze

I miejsce – Paulina Król

II miejsce – Weronika Antończak

III miejsce – Agata Dziura

Chłopcy – Gimnazjum i starsi

I miejsce – Wojciech Brodaczewski

II miejsce – Paweł Chłopek

III miejsce – Arkadiusz Stanicki

         Zwycięzcy turnieju otrzymali z rąk dyrektora szkoły p. Anny Derkacz oraz Wójta Gminy p. Eugeniusza Krukowskiego dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Gminy Turobin. W tegorocznej edycji turnieju znalazły się nagrody dla najmłodszego i najstarszego uczestnika zawodów sponsorowane przez ZSO i Z w Turobinie. Najmłodszym uczestnikiem był Mateusz Polski, natomiast najstarszym – p. Zbigniew Bielak.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego z ZSOiZ w Turobinie: Bartłomiej Kowalik , Małgorzata Kolano, Michał Zdybel.    .

Zapraszamy do dalszej współpracy w kolejnych latach. 😀

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie © 2016 Frontier Theme