XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – Turobin 2019

W sobotę, 30 marca 2019 roku odbył się trzynasty Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy oraz Dyrektora ZSOiZ w Turobinie.

Celem tej sportowej rywalizacji była integracja środowiska lokalnego, promocja aktywnego spędzania czasu wolnego w gronie rodzinnym oraz sportowa rywalizacja. W zawodach wzięło udział około 40 uczestników. Rywalizacja odbyła się w czterech kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Zwycięzcy turnieju otrzymali z rąk wójta gminy Turobin, pana Andrzeja Koziny, dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego ZSOiZ w Turobinie: p. Bartłomiej Kowalik i p. Małgorzata Kolano. Przy organizacji wydarzenia pomagali również: p. Małgorzata Snopek, p. Michał Zdybel, p. Mariola Buryta oraz p. Jolanta Kozina.

Na uwagę zasługuje również tzw. „Loteriada”, czyli loteria, w której po zakupie losu (lub losów) można było otrzymać wiele różnorodnych nagród rzeczowych. Zabawa cieszyła się dużym powodzeniem wśród obecnych na zawodach, a kupony rozeszły się w oka mgnieniu.

Wszystkie pieniądze z nich uzyskane zostały przeznaczone na cele charytatywne.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz darczyńcom, którzy przyczynili się do tego, iż turniej oraz loteria były tak udanym wydarzeniem w naszej szkole, a zwycięzcom zaś pozwolił cieszyć się z ufundowanych nagród. Zapraszamy do dalszej współpracy w kolejnych latach.

Darczyńcy: Gmina Turobin, Państwowa Inspekcja Sanitarna z programu profilaktyki palenia tytoniu „Znajdź właściwe rozwiązanie”, Piotr Doliński – właściciel firmy Budokomplex-bis, klub sportowy TUR Turobin.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach:

  • Dziewczęta i chłopcy – kat. rocznik 2008 i młodsi

I miejsce  – Maja Derkacz

II miejsce  – Martyna Brodaczewska

III miejsce – Mikołaj Szaran

IV miejsce  – Karol Bielak

  • Dziewczęta – kat. rocznik 2005 i starsze

I miejsce – Klaudia Rycaj

II miejsce – Weronika Antończak

III miejsce – Katarzyna Romanek

  • Chłopcy – kat. rocznik 2006-2008

I miejsce  – Łukasz Podkościelny

II miejsce  – Adrian Dunaj

III miejsce  – Hubert Skiba

IV miejsce  – Patryk Frania

  • Chłopcy – kat. rocznik 2005 i starsi

I miejsce – Marcin Dziura

II miejsce – Michał Śledź

III miejsce – Paweł Podkościelny