Zawody sportowe z piłki siatkowej oraz koszykówki Goraj 2018

Dnia 27 lutego 2018 roku w szkole w Goraju odbyły się zawody sportowe z piłki siatkowej oraz koszykówki. Brały w nich udział różne szkoły z naszego regionu. tj. Gimnazjum z Goraja , Turobina i Frampola w kategorii dziewcząt jak i chłopców. Emocje były niesamowite. Drużyny wykazały duże zaangażowanie ,a różnice punktowe były nieduże. Widownia była zaskoczona tymi zawodami i nikt nie mógł powiedzieć kto wygra bo punktacja cały czas się zmieniała na jedną bądź drugą stronę. Wszyscy oglądali mecz z zaciekawieniem oraz wspierali swoje drużyny.

Po tak długim czasie ogłoszono wyniki i pierwsze miejsce w koszykówce zajęła szkoła z Goraja dziewczęta oraz chłopcy, drugie miejsce Turobin chłopcy i dziewczęta.

Miejsca w piłce siatkowej przedstawiają się następująco: pierwsze miejsce  szkoła z Goraja dziewczęta i chłopcy, drugie miejsce w kategorii dziewcząt gimnazjum z Turobina, trzecie miejsce Frampol.

Drugie miejsce wśród chłopców zajęła drużyna z Frampola, trzecie miejsce chłopcy z Turobina. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach sportowej rywalizacji!